INTERHAF

Původně se jedná o název chovné stanice airedale terierů.Od roku 2008 začali tito psi navštěvovat školy a mateřinky s představením zaměřeným na bezpečné chování dětí i dospělých ke psu.Ujal se opět název Interhaf.

Jak běží čas,stav smečky se pozměnil.Nezměnilo se ale poslání,které smečka "erdálů" z INTERHAFu přináší....

 

 

 

O nás (erdelech)

 

Inspirací k následujícím řádkům je náš psík Hopík (ano,ten tatínek budoucích štěňátek).

Bylo by totiž málo ohleduplné k možným zájemcům o naše jistě nadmíru chytrá štěňátka,kdybychom mlčeli o různých vyjímečnostech erdelí povahy.

Řemeslník u nás obkládá psí chodbičku.Psí banda ví,že ho nesmí rušit v prácí(to by hodiny skákaly), a tak ho po chvilkách okukuje...Očka zapíchlá do vrtačky,metru, šroubků a hmoždinek...Copak nám to v naší "noře" dělá...? Práce se sype od ruky,náš " Franta mravenec" stále něco vyměřuje,vrtá,šroubuje,hrabe se v nářadí.

Ráno nebyl Hopík k nalezení...

Prozradil ho rambajz odpovídající situaci  a vrtící se ocásek, trčící ze třetího patra regálu.Byl zaklíněn mezi pilkami,kladívky,šroubky a hřebíky všeho možného druhu.

Poučení z toho plynoucí:

 ŠŤASTNÝ MAJITEL ERDELÍCH KLOUČKŮ NESMÍ NECHAT SVÉ OKO 

( též i mozek) UMDLÍT

Využijte jeho touhy "prohrabat se hmoždinkami a hřebíky, a učte ho,učte a učte...Co se nenaučíte společně,půjde dělat sám...

Ještě jedno doporučení:

Nezapomeňte nejen na orlí oko, ale i na orlí nadhled.

Fakt jsem zase mimo...?

 

 

NĚCO ZAMOTANÉ HISTORIE

 

Jednoho dne se naše Viki(VEISY CLASSIC MYTYS) (Prabába VIKI 1rok.docx) seznámila s pradědou ARANEM ROKOALI HOLIES(Tatínek maminky.jpg)Do Viki se musel zamilovat každý,ne nadarmo zvítězila nad bulmastifem a odnesla si titul "Nejkrásnější fena výstavy" a vůbec tam byla nejkrásnější...zkrátka,byla to holka s celoživotním šarmem(opět babička Viki.docx)Oba, Aran i Viki měli inteligenci psí šlechty,kyčle 0/0 a krásu...na to jsme si již zajisté rozklikli odkazy.

Vikinka a Aránek povili 5 štěňátek,z čehož jedno zůstalo Vikince naše Amálka(AMIE INTERHAF)

(maminka Amálka.docx) a jedno si jako následníka odvezl páneček od taťky, na internetu je znám jako ANDO INTERHAF(až najdeme,dodáme foto)Spolu s Amálkou také leccos vyhráli na výstavě,ale jejich pánečky spíš těší pracovat s erdelím mozkem.To vám jsou tak chytří psi...

Jednoho 25.prosince se Amálka vydala na cestu... za Toníkem (ANTHONY ADIA AVI Toníček.jpg).Nu,a už jsme u naší mamky Berušky (BERRY INTERHAF).I Beruška přinesla zlatý pohárek,nicméně její životní role je úplně někde jinde.Spolu s maminkou a babičkou jezdila po školách a snažila se dětem živě dokázat,že každý pes ví,na co mu vyrostly zuby.I přes psí kariéru se ale dokázala zamilovat.Když se jí nabízeli ženichové,její odmítání nastalo teprve u mladíka Hopíka(HOPY Zlatý most)Jak by ne,ve fotogalerii jste ho jistě již také zhlédli...tak a historie je rozmotána,je tu dnes 6.ledna 2015,21.23,venku je zachumláno do bílé deky a  Berry u mně oddychuje.V ohrádce,v přítmí pokoje vrní sedm psích miminek Cyrus a Cardo,Celtee,Cita,Cassie,Carry a Caia..Nechávají si zdát sen o mlíčku i masíčku,které již dva dny olizují.

  

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.